Můj příběh světla

Luboš Paulus

procesní inženýr na montážní lince

Co pro mě znamená být v týmu AL

Znamená to pro mě hlavně to, že jsem hrdý na ty naše výrobky. Když potkávám ty auta, ke kterému děláme světla, tak si říkám, že to vypadá pěkně a děláme svou práci dobře. Tým šlape výborně.

Jak jsem se sem dostal

Měl jsem ženu v Telči, tak jsem hledal nějakou větší firmu poblíž. Objevil jsem náhodou, že AL hledá lidi na pozici, která mě zajímala. Odpověděl jsem na inzerát a nechali si mě tu. Jsem tu už 4 roky. MAL jsem vůbec neznal, dříve neměli kampaně na VŠ, tak jako teď. Dříve takové povědomí o AL nebylo. Kampaně na VŠ začaly asi před 3 roky, i já se jich rád aktivně zúčastňuji.

Zajímavost ze světa AL

Když se člověk bude snažit, tak se z obyčejné pracovní pozice může dostat až víceméně na ředitele celého závodu. To v jiných firmách většinou nelze.

O mně

Moc mě baví mě požární sport. Od té doby, co vysvitne sluníčko, až po první sníh, ale ani ten nemusí být překážkou, protože jsou i zimní závody. S tím souvisí i moje vášeň pro běhání a časomíru. Rád si také zahraju volejbal, badminton, sport je mi všeobecně blízký. Dále se věnuji programování a elektro bastlení.